2010 Nieuw jasje

Het jaar 2010 stond in het teken van de verbouwing van onze schietbaan.

De oude baan werd jaren door verschillende schietverenigingen en Politie gebruikt. Met de renovatie van sporthal 'De Ploeg' oin 2010 ging ook de schietbaan op de schop.

De nieuwe baan kreeg een modern afzuigsysteem en ook alle baantransporten werden vervangen. Op het laatste moment werd zelfs besloten om i.p.v. 6, 8 banen te bouwen om de capaciteit op de verenigingsavonden te kunnen vergroten. Deze ingreep heeft goed uitgepakt en zorgt voor een veel betere doorstoom van schutters op de schietpunten.

Beneden een impressie van de verbouwing van destijds, achter het vilt schuilt de afzuiginstallatie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 De kogelvanger wordt vernieuwd...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 De nieuwe schietpunten krijgen vorm...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Op zaterdag 13 maart was het dan zover, de feestelijk heropening van onze gerenoveerde schietbaan in Amerongen! Bestuur, schutters, familie en vrienden en een aantal KNSA bestuursleden openden feestlijk de nieuwe baan. Voor dit evenement was zelfs de KNSA schietkar van stal gehaald om de schietsport tegelijkertijd te promoten.

Met het openingsschot uit een zwartkruitgeweer van een van onze leden was het officieel, we konden weer jaren vooruit op de gerenoveerde baan!